Hizmetlerimiz

Fason Kaynak İşleri

Bursa ve çevresindeki  metal üretim alanın da hizmet vermekte olan firmalara  Argemet  Metal olarak fason kaynak işleri yapmaktayız.

Fason gazaltı kaynak işleri,Fason argon kaynak işleri,Fason Alüminyum kaynak işleri  ,Argemet Metal bünyesin de ki  sertifikalı kaynak  operatörlerimiz  ile üretim yapmaktayız. Uzun yıllardır Bursa ve çevresine  fason kaynak alanın da  hizmet etmek  ve gelişen sektörel yeniliklere  yetişebilmek adına her geçen gün aşama kaydetmekteyiz.  Bursa ve çevresin deki müşterilerimizin memnuniyeti , Argemet Metal olarak bizi  daha azimli ve güçlü kılarak ,daha iyisini üretme  anlamın da  klavuz olmakta, kaynak metal sektörünün  can damarı olduğunun bilinci ile üretimimize devam etmekteyiz.

GAZ ALTI KAYNAGI:

Kaynak için gerekli ısının,tükenen bir elektrod ile ,iş parçası arasın doluşan ark, sayesin de ortaya çıkan bir ark  kaynak yöntemidir. Kaynak bölgesine sürekli şekilde beslenen(sürülen)masif haldeki tel, elektrod ergiyerek tükendikçe kaynak metalini oluşturur.

ARGON KAYNAGI:

1930 ‘lu yılların başın dan beri bilinen TİG (Argon )kaynağı genellikle ,paslanmaz çelik ve alüminyum alaşımlarının kaynağın da kullanılır ,Argon kaynağı ,diğer kaynak yöntemlerine göre yavaş bir sistemdir. yavaş olduğu içim ,ısı girdisi düşüktür.

Kaynak Nerelerde Kullanılır:

Kaynak işlemleri kapalı ortamlar, açık alanlar, su altı, uzay boşluğu gibi çok çeşitli alanlarda ve farklı malzemelerin birleştirilmesi amacıyla kullanılan, son derece önemli bir işlemdir. Bununla birlikte, kullanım alanları çeşitli tekniklerin ve yöntemlerinde geliştirilmesine sebep olmuştur.

Kaynak Ekipmanları nelerdir?
 
 
Örneğin evrensel olarak kullanılabilmektedir.
  • Kaynak çubuğu.
  • Torç
  • Tungsten elektrot.
  • Ark.
  • Koruyucu gaz.
  • Kaynak banyosu.
  • Ana metal.

Argemet Metal olarak, yapmakta olduğumuz   fason kaynak çeşitlerinin üretiminin  ne denli hassas ve önemli olduğunun  farkındayız. Bu bilinç ile  özverili bir şekilde çalışıyoruz. Memnuniyetiniz  mutluluğumuz dur.

çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin bize emanet ettikleri işlerini  günün de  kaliteden ödün vermeden yetiştirmek ve teslim etmek  Argemet  Metal olarak  birinci önceliğimiz dir.

EnglishTurkish